Tur Editör - Toplu Taşıma Veri Yönetimi ve Entegrasyon Sistemi

TUR Editör

Şehrinde Dijital'e Dönüş


  • TUR Editör, toplu taşıma verilerinizi dijital ortama aktararak, kolayca yönetebileceğiniz web tabanlı bir CBS uygulamasıdır.
  • TUR Editör bağlantılı olduğu sistemlerde kullanıcı sınırı olmaksızın, dijital veri paylaşımına olanak sağlamaktadır.
  • TUR Editör esnek yapısı sayesinde her ölçekteki yerel yönetimin kullanabileceği bir sistemdir.
  • TUR Editör gelişmiş kontrol sistemiyle, insan kaynaklı hatalı veri girişini minimize etmektedir.
image

Hat Bilgileri

Hat tanımlamasıyla birlikte güzergah çizimi yapabilir, hatta ait bütün bilgileri güncelleyebilirsiniz. Otomatik çizim ve durak atama sistemiyle güzergah çizimlerinde hata yapmak artık imkansıza yakın.

Personel Bilgileri

Çalışanlarınıza ait profil bilgisine ulaşabilir ve yeni personel tanımlayabilirsiniz. Personel Planlama sayfası ile personel görevlendirmeleri çok net.

Sefer Bilgileri

Hatların günlük veya dönemlik sefer kalkış saatlerini düzenleyebilir, sefer saatlerini excelle güncelleyebilirsiniz. Hızlı sefer planlama ekranı ile günlük seferleri planlamak şimdi çok kolay.

Durak Bilgileri

Harita üzerinde durak kümelerinin yoğunluğunu görebilir, durak tiplerine göre işlem gerçekleştirebilirsiniz. Durak-hat entegrasyonu ile durak konum değişimlerinde karmaşaya yer yok.

Vasıta Bilgileri

Araç Parkı bilgilerini listeleyebilir, özelliklerine göre seçim yapabilirsiniz. Araç - sefer atama sistemi ile görev atamaları çok daha hızlı.

Yolcu Etkileşimi

Toplu taşıma ağına ait her tür veriyi canlı olarak değiştirerek yolcuların bilgisine sunabilirsiniz. Pop-Up bilgilendirme ve diğer özelliklerle kitlesel iletişim.