PassLine - Toplu Ulaşım Filo Yönetim Yazılımı

PassLine Nedir?

PassLine Toplu Taşıma Ağı’na özel geliştirilen bir iş zekası uygulamasıdır. PassLine yapay zeka ve veri ambarları kurgusunda geliştirilmiştir. PassLine, filonuzu yönetmek için kullanmakta olduğunuz bütün sistemleri tek çatı altında toplar ve tek elden filo yönetimine yardımcı olur.

image
image

Neden Passline?

PassLine; yolcu memnuniyetini artırıcı denetim mekanizmalarının geliştirilmesi ve finansal disiplinin sağlanması adına, kentinize özel çözüm önerileri sunmaktadır.

Toplu Taşıma ağında sıkça yaşanan; aracın durakta durmaması, saatinde sefere başlamaması, kendi isteğine göre güzergahını değiştirmesi, yol ve yolcu güvenliğini tehlikeye atacak şekilde araç kullanılması gibi ihlalleri PassLine ile engelleyebilirsiniz.

Passline Özellikler


Finansal Analiz

Sadece bir grafiğe bakarak, sefer planınızın verimliliğini görmek güzel olmaz mı?

PassLine, sahada gerçekleşen finansal durumu canlı olarak gözler önüne serer. Çeşitli grafiklerle anlaşılması ve yönetilmesini çok kolay bir hale getirir.
Size sadece verimlilik ile ilgili kararlar vermek kalır.

Karşılaştırma ekranları ile aynı veya farklı hattın / aracın farklı gün veya saatlerdeki gelirleri karşılaştırılarak optimum sefer ve güzergâh planlamasına ışık tutulmaktadır.

Hasılat, yol ve yolcu grafikleriyle birlikte; saatlik, hafta içi, hafta sonu veya dönemsel farklılıkların tespiti yapılmaktadır. Yol ve yolcu maliyetleri ve ciro analizleri ile finansal durum net bir biçimde ortaya konulmaktadır.


PassLine size özel;

 • Kentinizin toplu taşıma ağına ait gelir kalemlerinin bütününü tek noktadan görüntüler.
 • Hat, araç ve sefer bazlı; hasılat, yolcu sayıları ve yolcu profil bilgileri ile ilgili bilgileri canlı olarak takip eder.
 • Gün sonu raporu ile o güne ait verileri tüm detaylarıyla sunar.

 • Hat, Araç, Sefer Yolcu Sayıları ve Hasılatı
  Finansal Analiz Araçları
  Durak Bazlı Yolcu Sayıları ve Yolcu Profili
  Saatlik Doluluk Oranları
  Saatlik, Günlük, Haftalık KM Gelirleri
  Gereksiz Sefer Tespiti