Çalışmaktan gurur duyduğumuz referanslarımız

asis burulas ibb tulas malatya urfa

Ürünlerimiz

passline_logo

PassLine - Dijital Kontrol
Ulaşım Kontrol Merkezi, şehir içi toplu taşıma sistemini her detayıyla ölçebilmeniz amacıyla tasarlanmış komple bir sistemdir.

editor_logo

TUR Editör
Ulaşım Kontrol Merkezi, şehir içi toplu taşıma sistemini her detayıyla ölçebilmeniz amacıyla tasarlanmış komple bir sistemdir.

ttur_logo

TTUR - Toplu Taşıma Ulaşım Rehberi
Akıllı Durak, Otobüsüm Nerede, Nasıl Giderim, Kart Bakiye Sorgulama, Sefer Saatleri gibi birden fazla modulü aynı uygulamada birleştiren Yolcu Bilgilendirme Sistemidir.


Hakkımızda

2012'den Bugüne uzanan yolculuk

Thumb

Teknar Teknoloji, kuruluş yılı olan 2012’den itibaren yoğunluklu olarak Toplu Taşıma Ağına dair çözümler geliştirmektedir.

Her şeyin çok çabuk eskidiği hatta tükendiği günümüz hayatına yenilik katma gerekliliği felsefesiyle yola çıkan Teknar Teknoloji’nin tüm gayreti, müşteri taleplerini azami düzeyde karşılama adınadır. Teknar Teknoloji’nin ana odak noktası; her bir projenin istenen kalitede ve optimum sürede başarılı tamamlanmasıdır.

Thumb

M2M çözümler üreten Teknar Teknoloji;

Nasıl Giderim, Akıllı Durak ve Otobüsüm Nerede, Veri Anlamlandırma ve Optimizasyonu, Hat Bazlı Maliyet ve Kazanç Hesaplaması, Durak Geçiş Saatleri Raporlaması, Güzergah İhlali Raporu, Vasıta – Sürücü Atama ve Filo Takip Sistemi konularında AR-GE ve ÜR-GE faaliyetleri gerçekleştirmektedir.

B2B ve B2C iş modelleri uyarınca, 11 farklı şehirde 3.000’den fazla toplu taşıma aracından elde edilen anlık verilerle 200.000’in üzerinde tekil kullanıcıya toplu taşıma konusunda bilgilendirmeler yapılmaktadır.

Thumb
 • 2020 - TUR Editör

  AUSDER / Jüri Ödülü
 • 2019 - Teknar Teknoloji

  İnnovalig / Türkiye Yarı Finalisti
 • 2018 - Teknar Teknoloji

  TEB – TİM / Türkiye’nin En Başarılı İlk 50 Girişimi
 • 2018 - TUR Editör

  Transist Türkiye / Teknoloji Uygulama Ödülü
 • 2017 - Teknar Teknoloji

  İnnovalig / Türkiye 8.’si
 • 2016 - Nasıl Giderim, Otobüsüm Nerede, Akıllı Durak

  Transist Türkiye / Hizmet Kalite Birincisi
Error Message
Error Message
Error Message
Kişisel Veriler Sözleşmesi Okudum ve Onaylıyorum

Sosyal Medya