Hakkımızda

Hikayemiz
Teknar Teknoloji, Kuruluş Yılı Olan 2012’den İtibaren Yoğunluklu Olarak Toplu Taşıma Ağına Dair Çözümler Geliştirmektedir.

Her şeyin çok çabuk eskidiği hatta tükendiği günümüz hayatına yenilik katma gerekliliği felsefesiyle yola çıkan Teknar Teknoloji’nin tüm gayreti, müşteri taleplerini azami düzeyde karşılama adınadır. Teknar Teknoloji’nin ana odak noktası; her bir projenin istenen kalitede ve optimum sürede başarılı tamamlanmasıdır.

image
shape image
image
shape image
Neler Yapıyoruz?

Yolcu Bilgilendirme Sistem Algoritmaları (Rota Planlama, Akıllı Durak ve Otobüsüm Nerede çözümleri), Veri Anlamlandırma ve Optimizasyonu, Engelsiz Ulaşım Uygulamaları, MaaS (Bir Servis Olarak Hareketlilik) Sistemleri, Trafik Kontrol Merkezleri, Hat Bazlı Maliyet ve Kazanç Hesaplaması, Durak Geçiş Saatleri Raporlaması, Sefer Takip Sistemi, Güzergah İhlali Uyarı Sistemi, Vasıta – Sürücü Atama Optimizasyonu, Toplu Taşıma Sayısal Veri Yönetimi, Trafik Yoğunluk ve Katarlanma Sistemleri, Bireysel Kullanıcılar için Bisiklet Sürüş Deneyim Uygulaması ve Filo Takip Sistemi konularında AR-GE ve ÜR-GE faaliyetleri gerçekleştirmektedir. B2B ve B2C iş modelleri uyarınca toplu taşıma konusunda bilgilendirmeler yapılmaktadır.

Başarılar ve Ödüller

2020 - Tur Editör
AUSDER / Jüri Ödülü

2019 - Teknar Teknoloji
İnnovalig / Türkiye Yarı Finalisti

2018 - Teknar Teknoloji
TEB - TİM / Türkiye’nin En Başarılı İlk 50 Girişimi

2018 - Tur Editör
Transist Türkiye / Teknoloji Uygulama Ödülü

2017 - Teknar Teknoloji
İnnovalig / Türkiye 8.’si

2016 - Nasıl Giderim, Otobüsüm Nerede, Akıllı Durak
Transist Türkiye / Hizmet Kalite Birincisi

image
shape image